РАЦІОНАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ НАБИВКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ СВЕРДЛОВИННИХ ЗАРЯДІВ У ПОЛІМЕРНИХ РУКАВАХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2004.10.100103Ключові слова:
циліндричний заряд, полімерні рукавиАнотація
Розглянуто поведінку набійкового матеріалу при імпульсних навантаженнях. Проведено лабораторні дослідження ефективності різних конструкцій набыйок при використанні подовжених циліндричних зарядів в полімерних рукавах. Встановлено, що для підвищення щільності замикання газоподібних продуктів вибуху в свердловині рукав на ділянці набійки необхідно розташовувати зигзагоподібноПосилання
Основы теории и методы взрывного дробления горных пород /
Э.И.Ефремов, В.С.Кравцов, Н.И.Мячина и др. - К.: Наук. думка. - 1979. - 224 с.
Демидюк Г.П. Роль и эффективность забойки при ведении взрывных
работ. - М.: Недра, 1965. - 180 с.
Комир В.М., Семенюк И.А., Петряшин Л.Ф. Экспериментальные
исследования влияния укороченной забойки на результаты взрыва // Взрывное дело, № 70/27. - М.: Недра. - 1971. - С. 279-285.
Миндели Э.О., Демчук П.А., Александров В.Е. Забойка шпуров. - М.:
Недра, 1967. - 154 с.
Воробьев В.В., Долударев В.Н., Пеев А.М. Количественная оценка эффективности забойки скважинного заряда // Проблемы создания новых машин и технологий. Науч. тр. КГПИ. - Кременчуг: КГПИ, 1999. - Вып. № 1. - С.461-462.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Larysa Dmytrivna Vorobiova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).