БЕНЧМАРКІНГ ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ МАШИНОБУДІВНИХ ВИРОБНИЦТВ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2017.34.101632Ключові слова:
бенчмаркінг, виробничий травматизм, охорона праці, машинобудування, нещасні випадки.Анотація
В статті обгрунтовано застосування методології бенчмаркінгу охорони праці для машинобудівних виробництв України. Наведено види і представлена модель методології бенчмаркінгу охорони праці. Розглянуто бар'єри та проблеми, що виникають під час впровадження бенчмаркінгу.Посилання
J.R. Bright, «Some Management Lessons from Technological Innovation Research», National Conference on Management of Technological Innovation. –University of Bradford Management Centre, 208 p., 1988.
В. П. Розен, Б. Л. Тишевич, П. В. Розен, «Методологія бенчмаркінгу енергоефективності для промисловості України», Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит = Energy saving. Power engineering. Energy audit. № 6, с. 9-19, 2012.
R. Camp, «Benchmarking: The Search for Industry best Practice», New York: ASQC Press, 1988.
В.А. Полторак, «Маркетингові дослідження: Навчальний посібник», Київ, Україна: Центр навчальної літератури, 2003.
Методика визначення рейтингів університетів України, Київ, Україна: НТУУ «КПІ», 46 с , 2006.
О.С. Ільчук, В.П. Розен, «Індикативний аналіз рівня травматизму на виробництві», Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет». Серія «Гірництво» : збірник наукових праць. Вип. 26, с. 156–162, 2014.
О. Г. Левченко, О. С. Ільчук, «Аналіз та оцінка стану виробничого травматизму в галузі машинобудування», Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет». Серія «Гірництво» : збірник наукових праць. Вип. 30, с. 171–176, 2016.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Oksana Ilchuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).