КЕРУВАННЯ ВЕНТИЛЬНИМ ДВИГУНОМ З ЗАСТОСУВАННЯМ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2017.33.102087Ключові слова:
вентильні двигуни, управління швидкістю, ПІ регулятори, П регулятори, нечіткі логічні регулятори.Анотація
У статі представлені нечіткі ПІ регулятори для керування швидкістю вентильного двигуна. Використовуються нечіткі логічні регулятори і ПІ регулятори. Виходи ПІ регуляторів підсумовуються і подаються на вхід поточного контролера. Контролер струму містить П регулятор. Для дослідження запропонованої схеми використано програмне забезпечення Simulink. Результати отримані для змінного моменту навантаження.
Посилання
О.М. Закладний, В.В. Прокопенко, та О.О. Закладний Електропривод: Навч. Посіб.. Київ, Україна: Видавництво «Освіта України», 2009.
С.Г. Герман-Галкин Matlab & Simulink. Проектирование мехатронных систем на ПК. СПб., Россия: КОРОНА-Век, 2008.
M. V. Ramesh, J. Amarnath, S. Kamakshaiah and G. S. Rao Speed control of brushless DC motor by using fuzzy logic PI controller, Journal of Engineering and Applied Sciences vol. 6, no. 9, september 2011 ARPN.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Vadym Bronytskyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).