МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ОЦІНКИ НАГЛЯДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2004.10.103050Ключові слова:
наглядова діяльність, оцінка стануАнотація
Розглянуто актуальні питання управління наглядовою діяльністю в структурних підрозділах Держнаглядохоронпраці за рахунок рішення задач по оцінці стану наглядової діяльності і відомості за єдиної шкалою звітних показників.Посилання
Левченко В.І., Саляєв І.В., Романенко Н.В. Оцінка наглядової діяльності державного інспектора Держнаглядохоронпраці // Вісник Національного науково-дослідного інституту охорони праці. - К.: ННДІОП. - 2003. - Вип. 3. - С. 1-4.
Бажин И.И. Информационные системы менеджмента. - М.: МГУ,
Высшая школа экономики, 2000. - 668 с.
Кружилко О.Є. Удосконалення комплексної оцінки стану охорони
праціна підприємствах: Автореф. дис... канд. техн. наук. - Київ, 2000.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Oleh Yehorovych Kruzhylko, Volodymyr Volodymyrovych Maistrenko, Oleksandr Anatoliiovych Kyrychenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).