ОЦІНКА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОСТІ ПАРОГАЗОВОЇ СУМІШІ В ЗАМКНУТОМУ ОБ’ЄМІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2005.12.104652Ключові слова:
вибух парогазової суміші, аналіз аварійних ситуаційАнотація
Виконано аналіз аварійних ситуацій за сценаріем «Вибух парогазової суміші у замкненому об’ємі резервуара» у наземных нафтових і нафтопродуктових паркахПосилання
Роздин И.А., Хабарова Е.И. Оценка риска аварий на предприятиях по
хранению светлых нефтепродуктов методом построения деревьев опасности // Безопасность труда в промышленности. — 2000. — № 10. — С. 20—23.
Пчельников А.В., Гражданкин А.И., Кручинина И.А. и др. Оценка
риска аварий на объектах хранения и перевалки нефти и нефтепродуктов // Безопасность труда в промышленности. — 2004. — № 6. — С. 33—37.
Папок К.К., Рагозин Н.А. Словарь по топливам, маслам, смазкам,
присадкам и специальным жидкостям (химмотологическийсловарь).— М.:
Химия, 1975. — 392 с.
Станюкович К.П. Неустановившиеся движения сплошной среды. —
М.: Наука, 1971. — 854 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Svitlana Dmytrivna Lysiuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).