ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ КАПСУЛИ З ІНГІБІТОРОМ В НАБИВЦІ СВЕРДЛОВИННИХ ЗАРЯДІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2005.12.104967Ключові слова:
свердловинний заряд, гашене вапноАнотація
Виконано теоретичні розрахунки по обгрунтуванню умови руйнування під дією вибухового навантаження капсули з інгібітором у вигляді гашеного вапна, розміщеного в свердловині між зарядом і забивкою. Результати розрахунків можуть бути використані при виборі конструкції свердловинних зарядів з метою підвищення якості вибухового дроблення гірських порід і локалізації пилогазових викидів у атмосферу робочої зони гірничовидобувних підприємствПосилання
Зберовский А.В. Актуальные проблемы аэрологии и экологии карьеров Украины // Горный журнал. — М.: МГГУ. — 1999. — № 6. — С. 51—55.
Пирский А.А., Вовк О.А., Сидоренко Н.А. Некоторые вопросы улучшения экономической ситуации в Украине // Энергетика: экономика, технология, экология. — 2001. — № 2. — С. 17—21.
Проблемы экологии массовых взрывов в карьерах / Э.И.Ефремов,
П.В.Бересневич, В.Д.Петренко и др. — Днепропетровск: Січ, 1996. — 179 с.
Ефремов Э.И., Мартыненко В.П., Бережецкий А.Я. Способ повышения
эффективности взрыва и локализации пылегазовых выбросов // Вісник
Кременчуцького держ. політех. ун-ту. — Кременчук: КДПУ. — 2002. — Вип. 2/2002(13). — С. 3—5.
Ефремов Э.И., Мартыненко В.П., Бережецкий А.Я. Способ повышения
дробящего действия взрыва и снижения уровня загрязнения атмосферы карьера // Информ. бюл. Украинский союз инженеров-взрывников. — Комсомольск Полтавской обл.: УСИВ. — 2003. — № 2(6). — С. 40—43.
Пат. 4754705 США. Устройство для забойки скважин и способ его
использования // Изобретениястран мира / Опубл. 05.07.88. — Вып. 105.5. — 1989. — 3 с.
Пат. 5936137А США. Устройстводля забойки скважин при выполне-
нии взрывных работ// Изобретениястран мира / Опубл. 10.08.99. — Вып. 81.8. — 2000. — 4 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Anatolii Yakovych Berezhetskyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).