РОЗВИТОК ТЕКТОНІЧНИХ ПОРУШЕНЬ В ГІРНИЧОМУ МАСИВІ ПІД ВПЛИВОМ ГІДРОТЕРМАЛЬНИХ ДІЙ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.13.105531Ключові слова:
зсувні явища, вплив геотермальних умовАнотація
Розглянуто вплив гідротермальних умов на утворення і розвиток тектонічних порушень масиву, що призводять до зсувних явищ в режимі в’язкопластичної течії. Математично модельовано процеси переміщення в’язкопластичного масиву, викликані зволоженням його гарячою водою і тектонічними порушеннямиПосилання
Емельянова Е.П. Основные закономерности оползневых процессов. - М.: Недра, 1972. — 310 с.
Куликов Н.П., Шадунц К.Ш. Вязкое течение весомого пласта с учетом
упругого закрепления краев. — Изв. ВУЗов. Строительствои архитектура. — 1976. — № 7.
Шадунц К. Ш. Оползни-потоки. — М.: Недра, 1983. — 120 с.
Самедов А. М., Ган А. Л., Исмаилов Т. Смещение разжиженного
массива вдоль линии подпорных стен. — Meidzynarodowa Konferencja VI Szkola Geomechaniki, Gliwice-Ustron. — 2003. — С. 151—158.
Разжижение пылеватых песков, супесей и суглинков при фильтрационных воздействиях / А.М.Самедов, А.Л.Ган, Т.Исмаилов, М.Озчелик / Вісник ЖДТУ. — Вип. 3(27). — 2003. — С. 204—208.
Самедов А.М, Кравец В.Г., Ткачук А.А. Экологические последствия
действия высокотемпературных подземных вод на горные породы. — Zeszyty naukowe Politechniki Slaskiej. Seria Gornictwo. — Z. 270. — Nr.1. — 2005. — С. 153-158.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Akhmed Medzhyd ohly Samedov, A A Tkachuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).