ВПЛИВ ГЛИБИНИ РОЗТАШУВАННЯ БЛОКІВ, ЩО ПІДРИВАЮТЬСЯ НА ПАРАМЕТРИ СЕЙСМІЧНИХ ХВИЛЬ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.13.109807Ключові слова:
сейсмічні хвилі, глибина вибухових робітАнотація
Розглянуто вплив глибини вібуховіхробіт на інтенсивність сейсмічних хвиль на прикладі Дніпровського рудника ВАТ "Полтавський ГЗК". Наведена формула для визначення сейсмобезпечної маси заряду з урахуванням глибини вибухових робітПосилання
Грибанова Л.П., Кудинов В.В., Ткаченко В.М. Влияние глубины
расположения взрываемого блока в карьере на интенсивность сейсмических волн // Взрыв. дело. — М.: Недра. — № 85/42. — 1983. — С. 127—132.
Славский Б.В. Характеристики сейсмических волн при взрыве в
трещиноватом массиве горных пород // Проблемы физики горных пород. — М.: 1983. — С. 76—83.
Вовк А.А., Кузьменко А.А. О временных параметрах сейсмовзрывных волн // Прикладна гідромеханіка. — 2002. — Т. 4 (76). — № 2. — С. 9—13.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Viktor Viktorovych Boiko, Oleksandr Anatoliiovych Kuzmenko, T V Khlevniuk, L V Lavrenov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).