ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ ТА ЗБЕРІГАННЯ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН ПРИ ЇХ ЗАСТОСУВАННІ НА ГІРНИЧОВИДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.13.109813Ключові слова:
зберігання вибухових речовин, буропідривні роботиАнотація
Висвітлено основні проблеми обліку і зберігання вибухових речовин при підготовці масового вибуху. Досліджено вплив залишків вибухових речовин в мішкотари на безпеку механічного різання мішків і пакетування при підготовці їх до утилізації. Запропоновано рекомендації з обліку і зберігання вибухових речовин, а також щодо зниження кількості відмов свердловинних зарядовв обводнених умовах і вдосконалення методів проектування буропідривних робітПосилання
Відомості про виконані обсяги виробництва та витрати основних
матеріалів по підприємствах, які проводять буровибухові роботи - членам МА «Укрвибухпром» за 2002-2003 рр. - К.: МА «Укрвибухпром», 2004. - 13 с.
Коваленко В. Взрывная проблема // «Зеркало недели» от 26 января
г. - 2002. - № З (378). - С. 9-10.
Раскрыта группировка торговцев тротилом // Газета «Столичная» № 70
от 28.05.2004 г.
Покупателями взрывчатки оказались оперативники / С. Мельниченко //
Газета «Сегодня” от 2.06.2004 г.
Единые правила безопасности при взрывных работах. - К.: Норматив,
- 171 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Mykola Vasylovych Krivtsov, Anatolii Pavlovych Pashkov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).