ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВІБУХОВИХ РОБІТ ПРИ ВИКОРИСТАННІ НОВИХ СИСТЕМ І СХЕМ ІНІЦІЮВАННЯ СВЕРДЛОВИННИХ ЗАРЯДІВ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.13.109900Ключові слова:
безпека детонаційних процесів, масовий вибухАнотація
Розглянуто основні фактори, що впливають на безпеку та стабільність розвитку детонаційних процесів при ініціюванні лінійного заряду, а також на динаміку формування енергетичних параметрів масового вибуху системи свердловинних зарядівПосилання
Воеводка А., Демещук В. Л. Забезпечення оптимального режиму детонації свердловинних зарядів шляхом застосування подовжених ініціаторів // Пробл. охорони праці в Украіні: Зб. наук. праць. — К.: ННДІ0П, 2002. — Вип. 5. — С. 41—48.
Шевцов Н.Р., Левит В.В., Купенко И.В. Обоснование параметров безотказного взрывания шпуровых зарядов ВВ в вертикальных шахтных стволах // Сб. науч. тр. НГА Украины. — Днепропетровск. — 2002. — № 3. — С. 10—14.
Шаров Б.И., Филимонов В.Н., Банишевский В.В. и др. Создание
неэлектрической системы инициирования в Украине // Сб. научн. тр. НГА Украины. — Днепропетровск — 2001. — № 11. — С. 108—113.
Закусило Р.В., Желтоножко А.А. Состояние разработки безопасной
незлектрической системы инициирования. Исследования по разработке
рецептуры полимерной трубки волновода // Сб. научн. тр. НГА Украины. Днепропетровск. — 2003. — № 18. — С. 42—50.
Воробьев В.Д., Перегудов В.В. Взрывные работы в скальных породах. — К.: Наук. думка, 1984. — 240 с.
Беляев А.Ф. Горение, детонация и работа взрыва конденсированных
систеМ. — М.: Наука. — 1968. — 580 с.
Барон В.Л., Кантор Е.Х. Техника и технология взрывных работ в
США. — М.: Недра, 1989. — 376 с.
Испытания в производственных условиях неэлектрической системы
инициирования зарядов ЭДИЛИН / В.В.Торопов, Ю.М.Гарин, Е.Л.Цикель,
Ю.В.Арзамасцев // Монтажные и специальные работы в строительстве— 1997. — № 2. — С. 13—16.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Viktor Heorhiiovych Kravets, Viktor Danylovych Vorobiov, Artur Zavenovych Marharian, Viktor Viktorovych Boiko jr, A P Tolkach
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).