ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО МЕТОДУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЯКОСТІ ВУГІЛЛЯ В УМОВАХ СКЛАДНОСТРУКТУРНИХ ПОКЛАДІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2008.17.110256Ключові слова:
складноструктурні поклади, метод стабілізації якості вугілляАнотація
Обґрунтовано метод стабілізації якості вугілля, що добувається зскладноструктурних пластів роторними екскаваторами в комплексі з
залізничним транспортом
Посилання
Дахов А.И., Михайловский Ю.М. Некоторые проблемы, возникающие
при сжигании низкосортных топлив на ТЭС // Электрические станции. – 1983. – № 3. – С. 14–18.
Шаль Р.Р. Обоснование рациональной технологической схемы
усреднения угля сложноструктурных пластов, разрабатываемых роторными екскаваторами:… Диc. канд. техн. наук. – М., 1984. – 218 с.
Кузин Ю.С. Разработка технологических схем и методов расчета
усреднительных складов угля для разрезов большой производственной
мощности: Дис…канд. техн. наук. – М., 1985. – 180 с.
Беляков Ю.И. Проектирование экскаваторных работ. – М.: Недра,
– 349 с.
Крівцов М.В., Пушкін С.П. Планування видобутку вугілля в режимі усереднення якості при розробці складноструктурних пластів // Проблеми охорони праці в Україні. – Зб. наук. праць. – Вип. 13. – К.: ННДІОП. – 2007. – С. 104–112.
Пушкин С.П. Оперативное планирование работы транспорта при
отработке сложных угольных пластов // Технологические процессы открытых горных работ и их совершенствование. Научн. сообщ./ ИГД им. А.А.Скочинского. – Вып. 211. – 1982. – С. 38–43.
Крівцов М.В., Ковалевич С.В., Пушкін С.П. Комп’ютерне моделювання
процесу функціонування добувного виймально-транспортного комплексу кар’єру // Проблеми охорони праці в Україні. – Вип. 12. – К.: ННДІОП. – 2006. – С. 91–96.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Serhii Pavlovych Pushkin, Anatolii Omelianovych Vodianyk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).