МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ГІРНИЧОГО МАСИВУ ПОБЛИЗУ ЕКПЛУАТАЦІЙНИХ ВИРОБОК
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.14.110801Ключові слова:
руйнування масиву, конструктивно-технологічні заходиАнотація
Розглянуто можливості руйнування масиву поблизу гірничих виробок під дією динамічного навантаження з урахуванням його наслідків. Розроблено конструктивно-технологічні заходи, що забезпечують безаварійне функціонування виробокПосилання
Chudek M. Geomechanika z podstawami ochrony srodowiska gorniczego i poweirzchni terenu. — Wyd. Рol. Sl., Gliwice. — 2002. — 638 s.
Гуляев В.И., Луговой П.З., Иванченко Г.М., Яковенко Е.В. Дифракция
ударной волны на криволинейной поверхности раздела трансверсально-изотропных упругих сред // Прикл. математика и механика. — 2000. — 64, № 3. — С. 394—402.
Lugovoy P.Z., Gouliaev V.I. Propagation of shock wave fronts in anizotropic layered media. СР505, Shock Compression of Condenced Matter. — 1999 // Edited by M.B.Furnish, L.C.Chhabildas and R.S.Nixon // Proceeding of the Conference of the American Physical Society. — Snowbird, Utan, USA. — Р. 1287—1290.
Худек М., Гуляев В.И., Луговой П.З., Иванченко Г.М. Лучевые
методы в задачах распространения ударных волн в слоистых горных породах // XI Miedzynarodowe Simpozjum GEOTECHNIKA—GEOTECHNICS 2004. — Materialy Naukowe — Gliwice — Ustron. — 2004. — Cz. II. — Р. 29—40.
Барановский З., Кравец В.Г., Луговой П.З. Об устойчивости горных
выработок при действии статических и динамических нагрузок // Матеріали Міжнародної конференції "Форум гірників—2006". — Дніпропетровськ: Національний гірничий університет. — 2006. — С. 33—40.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Zbigniew Baranowski
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).