ЗНЕПИЛЕННЯ МІСЦЬ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.14.111069Ключові слова:
знепилення в аспіраційних укриттях, волоконний фільтрАнотація
Виконано аналіз способів знепилення в аспіраційних укриттях. Запропоновано спосіб уловлювання пилу безпосередньо в аспіраційних укриттях з допомогою волоконного фільтра, який має ефективність до 85%при втраті опору не більше 4—6 мм вод. ст., що дозволяє не менш ніж на 80% зменшити навантаження на фільтр тонкої очистки і повернути в технологічний процес уловлений матеріал
Посилання
Инерционное осаждение аэрозоля на волоконную штору /
А.М.Кириченко, В.И.Мулявко, С.Н.Панова, А.В.Сорокопуд // Разраб.
рудн. месторожд. — Вып. 65. — 1998. — Кривой Рог: КТУ. — С. 120—123.
Влияние трибозарядного процесса на эффективность работы
пылеоса-дительной камеры с волоконными шторами / Ю.Г.Вилкул, С.Н.Панова, В.И.Мулявко, А.М.Кириченко // Разраб. рудн. месторожд. —
Вып. 58. — 1996. — Кривой Рог: КТУ. — С. 103—106.
Очистка промышленных газов от пыли / В.Н.Ужов, А.Ю.Вальдберг, Б.И.Мягков, И.К.Рашидов. — М.: Химия, 1981. — 392 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Oleksandr Yehorovych Lapshyn, A A Nemchenko, V A Konovaliuk, M V Khudyk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).