АВТОМАТИЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ АЕРОГАЗОВОГО СТАНУ В ГІРНИЧИХ ВИРОБКАХ ТА ЛОКАЛІЗАЦІЯ ВИБУХІВ МЕТАНУ ТА ВУГІЛЬНОГО ПИЛУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.14.111131Ключові слова:
аерогазовий контроль, запобігання вибухам метануАнотація
Розглянуто автоматизовані системи аерогазоваго контролю та локалізації вибухів метану і вугільного пилу в гірничих виробках. Запрононовано структуру комплексної системи запобігання вибухам метану та вугільного пилуПосилання
Бусыгин К.К., Теличко К.Э. Меры повышения эффективности аэрогазового контроля на выемочных участках. — К.: Техника. — Уголь Украины, № 11. — 1995. — С. 19—21.
Ivanov J.A. Intellectualization of air/gaz situation monitiring in coal mines on the basic of KAGI complex // 29th International Conference of Safety in Mines Research Institutes. — Vol. II, 2001. — Р. 85—90.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O I Kashuba, A Yu Ivanov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).