СТРУКТУРА ТУРБУЛЕНТНОГО ПОТОКА ВОЛНЫ И ВЛИЯНИЕ ЕЕ НА КОНСТРУКЦИИ СВАЙНОГО ФУНДАМЕНТА МОРСКИХ СООРУЖЕНИЙ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.23.28610Ключові слова:
турбулентный поток волны, вихрь, масштабы турбулентности, энергетические спектры пульсации, свайные фундаменты, волновые уравнения, продольные колебанияАнотація
Рассмотрены проблемы структуры турбулентного потока волны и ее параметры, которые влияют на конструкции свайного фундамента морских сооружений.
Определены интенсивность, масштабы турбулентного потока, энергетические спектры пульсации компонент скорости волны.
Предложены волновые уравнения закрепленного свайного фундамента нижним концом при начальных и граничных условиях. Используя методы Фурье, решены уравнения волны свайного фундамента при турбулентно потоке морской волны.
Посилання
Kolmogorov A.N, Lokal'naja struktura turbulentnosti v neszhimaemoj zhidkosti pri ochen' bol'shih chislah Rejnol'dsa. DAN SSSR, t.30, №4, 1941. – s. 16-24.
Lamli D., Panovskij G. Struktura atmosfernoj turbulentnosti. M.: Mir, 1966. – 160 s.
Davenport A.G. Gust Loading Factors, I. of the Structural Division. Proc. ASCE, 1967.
Van der Hoven I. Power Spectrum of Horizontal Wind Speed in the Frequency Range from 0.0007 to 900 Cycles per Hour. I. of Met., v.14,1957.
SNiP ІІ-6-74. Nagruzki i vozdejstvija. Normy proektirovanija. M.: Strojizdat, 1976. – 46 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 L.F. Aslanov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).