ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ВІДКРИТОЇ ГІРНИЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.24.29381Ключові слова:
відкрита гірнича технологія, гірничорудні підприємства, кар’єр, параметри систем розробки, факториАнотація
Запропоновано фактори гірничого виробництва для створення геоінформаційних технологій визначення параметрів глибоких кар’єрів з метою підвищення ефективності подальшого застосування відкритого способу розробки родовищ корисних копалин.Посилання
Troubetskoy K.N. (1994) Open cast mining works, Moscow, 1994, pp. 590.
Arsentiev A.I. (2002) Performance quarries, St. Petersburg Mining institute, 2002, pp. 85.
Drizhenko A.Y. (2009) Open development of iron ore in Ukraine: condition and ways to improve, Poltava, 2009, pp. 452.
Kovalchuk V.A. (2009) Planning of cast mining mode in quarries, Kryvyi Rih Technical University, 2009, pp. 211.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V. H. Kravets, O.A. Temchenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).