ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ ВОДОВІДЛИВУ КАР'ЄРУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОМПЛЕКСНОГО МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.25.38485Ключові слова:
математична модель, електромеханічна система, водовідлив, кар’єр, енергоефективністьАнотація
Описана математична модель ЕМС водовідливу кар’єру, що реалізовано засобами пакету блочно-орієнтованого моделювання simulink в системі MatLab. Приведені результати чисельного експерименту по дослідженню режиму роботи діючої ЕМС водовідливу Соснівського гранітного кар’єру. За визначеним критерієм (ККД) оптимізації вибраного параметру (частота живлення електричної машини) підвищена енергоефективність досліджуваної системи, що відображено в порівняльній таблиці.Посилання
Попович О.М. Головань І.В. Визначення параметрів заступної схеми
асинхронного двигуна та їх нелінійних залежностей за результатами польового аналізу // Праці Інституту електродинаміки НАН України. Зб. наук. праць. – 2012. – Вип. 31. – С. 38-48.
Шевчук С.П. Повышение эффективности водоотливных установок:
Учеб. пособие. – К.: УМК ВО, 1990. – 104с.
Шевчук С.П., Попович О.М., Світлицький В.М. Насосні, вентиляторні та
пневматичні установки: підручник. – К.: НТУУ "КПІ", 2010. – 308 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Ivan Vasylovych Holovan, Valentyna Omelianivna Polishchuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).