ВИЗНАЧЕННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ СИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.25.39322Ключові слова:
синхронний двигун, аварійні режими, спектрально-струмовий аналіз, моделюванняАнотація
У статті розглядаються питання щодо визначення технічного стану синхронного електропривода методом спектрально-стумового аналізу, для запобігання виникнення аварій у двигуні та пов’язаного з ним механізму.Посилання
Kоtеlеnеts N.Ф. The tests and reliability of electrical machines / N. F. Kоtеlеnеts, N.L. Kuznetsov. – M., High school, 1988. – 232 с.
Himoyan H.H. Relay protection of mountain electrical installations / H.H. Himoyan. – izd. 2, М.: «Nedra», 1978, 349 с.
V. Thorsen and M. Dalva: «Condition Monitoring Methods, Failure Identification and Analysis for High Voltage Motors in Petrochemical Industry», Proc 8a 1EE Int Conf, EMD’97, University of Cambridge, No 444, pp 109-113.
Petykhov V. Diagnosis of electrical motors. Spectral analysis of moduli of the vectors of the Park current and voltage. Ch.1 / V. Petykhov // «News of electrical», №1(49), 2008.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 T. Oboronov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).