ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ВІД ШКІДЛИВИХ ТА НЕБЕЗПЕЧНИХ ФАКТОРІВ ПРИ ВИДОБУТКУ ЩЕБЕНЮ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.25.39884Ключові слова:
щебінь, лещадність, вібрація, пил, концентрація, засіб індивідуального захистуАнотація
Розглянуто процес видобутку щебеню і методи захисту працівників на кар'єрі від шкідливих і небезпечних факторів, з якими вони стикаються при ведені вибухових робіт. Запропонований метод визначення забруднюючих речовин в атмосферному повітрі при роботі на кар'єрі. Обгрунтовано основні вимоги до засобів індивідуального захисту. Отримані результати дають можливість підвищити заходи безпеки працюючих при видобутку щебеню.Посилання
Site «Blogokamne»: [Electron. resurs]. Rezhim dostupy: http:// blogokamne.ru/.
Metodyka rozrakhunku kontsentratsiy v atmosfernomu povitri shkidlyvykh rechovyn, utrymanykh u vykydakh pidpryyemstv; - P. Hidrometeovydat, 1987 – s. 39
Hul Yu.V, Bykov K.F., Metod rozrakhunku vplyvu shkidlyvykh vykydiv iz karіernoho prostoru na otochuyuche seredovyshche/ Mizhvuz. sb.: Ventylyatsiya shakht i karіeriv, - 1976 – 98 c.
Bondar L.H. Rezultaty dovhostrokovykh meteorolohichnykh sposterezhen v karіeri Akay/ Tr. HHO. – 1975 - 351 s.
Podosyenova Ye.V. Tekhnolohiya i zasoby zakhystu navkolyshnoho serodovyshcha, - M.: Mashynobuduvannya, 1980 – 208 s
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 T.V. Grebeniuk, Ja.S. Koliada, V.L. Demeshchuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).