ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ МЕРЕЖ ВИБУХОВИХ СВЕРДЛОВИН НА ВИХІД НЕГАБАРИТІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2015.28.50223Ключові слова:
відстань між свердловинами, негабарит, математичне планування експерименту, мережа свердловин, дисперсний аналізАнотація
Встановлено залежності виходу негабариту від відстані між свердловинами. Обґрунтовано раціональну відстань між свердловинами, яка може забезпечити шматок розміру гірської породи, що відповідає розмірам приймального отвору сучасних дробарок.
Посилання
Шер Е. Н. Динамика развития зон разрушения при взрыве сосредаточенноого заряда в хрупкой среде/Е.Н. Шер.-ФТПРПИ.-2000.-№5. С.42-46
Кобзарь А. И. Прикладная математическая статистика. Для инженеров и научных работников. - М.: ФИЗМАТЛИТ, 2006. - 816 с. - ISBN 5-9221-0707-0.
Бухаров Г.Н. Влиянее параметров конструкции заряда на форму взрівного импульса давления продуктов детонации/ Г.Н. Бухаров, Ю.В. Михайлов // Изв. Вузов. Геология и разведка.-1969.-№6.-С.119-123.
Налимов В.В. Статистические методы планирования экстремальных экспериментов/ В.В. Налимов, В.А. Чернов. – М.: Наука, 1965.-340с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 O. Lemeshko, S. Dyniak
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).