ВИБІР ЕФЕКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ РОЗКРИТТЯ ВУГІЛЬНОГО РОДОВИЩА ОКАБА В УМОВАХ БАСЕЙНУ АНАБРА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2015.28.52571Ключові слова:
схема розкриття, вугілля, пласт, розробка, видобування, горизонт, ковзаючі з’їзди, траншея, драглайнАнотація
За результатами проведеного аналізу існуючих схем розкриття вугільних родовищ обрано три варіанти розкриття родовища Окаба за можливостями їхнього застосування при розкритті даної ділянки родовища. Техніко-економічними розрахунками встановлено, що найбільш економічно вигідним є перший варіант із застосуванням драглайнів, який, однак, не дає змоги влаштувати мінімальний нормативний розмір робочого майданчика на видобувному горизонтіПосилання
World Energy Intensity: Total Primary Energy Consumption per Dollar of Gross Domesti Product using Purchasing PowerParities, 1980–2014 (XLS).
Rzhevskij, V.V. Processy otkrytyh gornyh rabot / V.V. Rzhevskij. – M.: Nedra, 1978, –544 s.
Kolesnikov, V. V. Vskrytie kar'ernyh polej na ugol'nyh mestorozhdenijah: ucheb. posobie / V. V. Kolesnikov. – Kemerovo: GU KuzGTU, 2007. –¬ 139 s.
Rzhevskij, V. V. Skol'zjashhie sezdy v kar'erah / V.V. Rzhevskij. – Kemerovo: Ugletehizdat, 1952. – 95 s.
Trubeckoj, K.N. Proektirovanie kar'erov: ucheb. dlja vuzov / K.N. Trubeckoj, G.L. Krasnjanskij, V.V. Hronin. – M.: AGN, 2001. – T.2. –535 s.
Normy tehnologichnogo proektuvannja girnychodobuvnyh pidpryjemstv iz vidkrytym sposobom rozrobky rodovyshh korysnyh kopalyn. Chastyna 1. – K.: Min-vo prom. polityky Ukrai'ny, 2007.
Mel'nikov, N.V. Kratkij spravochnik po otkrytym gornym rabotam / N.V. Mel'nikov – M.: Nedra, 1982. – 414 s.
NPAOP 45.2-7.02-80 «Tehnika bezopasnosti v stroitel'stve».
NPAOP 0.00-1.32-97 «Pravyla bezpeky pry proektuvanni ta ekspluatacii' ob’jektiv cyklichno-potokovoi' tehnologii' vidkrytyh girnychyh robit»
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 O.O. Frolov, I.K. Babichev
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).