ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ДОННИХ ПРОСТРІЛОЧНИХ ЗАРЯДІВ НА КАР’ЄРАХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2012.22.54380Ключові слова:
вибухові речовини, промислові вибухи, прострілочні заряди, осушення свердловинАнотація
Запропоновано технологію відбійки обводнених гірських порід на кар'єрах з попереднім зневодненням вибухових свердловин за рахунок створення мікротріщин у донній їх частині за допомогою прострілочних донних зарядів.Посилання
Макарова Н. С., Гармідер Л. В., Михальчук Л. В. Економіка природокористування. – К.: Центр учбової літератури, 2007. – 322 с.
Глобальні проблеми світу. Атлас. – Видання Collins Geo для світового банку. – ДНВП «Картографія». – 2009. – 144 с.
Кучерявый Ф. Ц. Взрыв и горные технологии / Ф. Ц. Кучерявый, И. А. Лучко. – К.: Наук. думка, 1988. – 160 с.
Федоренко П. Н., Оника С. Г., Пашков А. П. Перераспределение сейсмической энергии взрыва на полезные формы работ с применением прострелочных донных зарядов // Розработка рудных месторождений. – Научно-технический сборник. – Кривой Рог. – КГИ, 1994. – С. 73–80.
Ісаєв С. Д., Пашков А. П. Засіб зниження ймовірності небезпечного навантаження на довкілля та людину від великомасштабних масових вибухів на кар’єрах України // Наукові записки НаУКМА, 2009. – С. 85–88.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 S.D. Isaiev, A.P. Pashkov, P.I. Fedorenko, L.A. Napadovska
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).