ОСОБЛИВОСТІ ОЦІНКИ СТІЙКОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ РОБОТИ ЛОКАЛЬНИХ СИСТЕМ З РОЗОСЕРЕДЖЕНОЮ ГЕНЕРАЦІЄЮ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2012.22.54895Ключові слова:
ОЕС України, локальні системи, стійкістьАнотація
Проаналізовано способи оцінки стійкості роботи об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України та локальних електроенергетичних систем. Проведено розрахунок запасу стійкості локальної електроенергетичної системи з гібридним фільтром. Визначено величину спотворень, які вносить в мережу сам пристрій та оцінено запас стійкості даної системиПосилання
Буткевич О. Ф. Запаси статичної стійкості та пропускна спроможність контрольо-ваних перетинів енергосистем – деякі ретроспекції та сьогодення / О. Ф. Буткевич // Пр. Інсти-туту електродинаміки НАН України: Зб. наук. пр. – К.: ІЕД НАНУ, 2007. – Вип. 18. – С. 3–12.
ГКД 34.20.575-2002 // Стійкість енергосистем, керівні вказівки. – К.: – ОЕП «Гріфре». – 23 с.
Денисюк С. П. Оптимізація режимів електропостачання в локальних системах з розосередженою генерацією / С. П. Денисюк., Д. Г. Дерев’янко, П. С. Колесник // Зб. праць Інституту електродинаміки. Спец. вип. – 2011. – С. 30–37.
Денисюк С. П. Аналіз електромагнітної сумісності елементів систем електро-постачання при змінних параметрах генератора та навантажень / С. П. Денисюк, О. Б. Рибіна, Д. Г. Дерев’янко // Спец. випуск праць Інституту електродинаміки НАН України / Матеріали І-ї Міжнародної конференції «Інтелектуальні енергетичні системи – ІЕС’10». – 2010.
Аналіз стійкості енергетичних систем за напругою / О. В. Кириленко, В. В. Павловський, Л. М. Лук’яненко, Є. В. Зорін // Технічна електродинаміка. – 2010. – № 3. – С. 59–67.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 D.H. Derevianko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).