МОДЕЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ СУМАРНИХ НАПРУЖЕНЬ ПРИ ВЗАЄМОДІЇ СУМІЖНИХ ШПУРОВИХ ЗАРЯДІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.21.55445Ключові слова:
відстань між зарядами, ударна хвиля, модель, напруження, шпурАнотація
Наведено результати експериментальних досліджень взаємодії двох суміжних паралельних шпурових зарядів і характер формування сумарних напружень в площині зарядівПосилання
Карасев Ю.Г. Природный камень. Добыча блочного и стенового камня /
Ю.Г.Карасев, Н.Т.Бакка. – СПб.: Санкт-Петербургский горный институт, 1997. – 428с.
Кравец В.Г. Динамика формирования монотрещины взрывом в горном массиве / [В.Г.Кравец, П.З.Луговой, А.Л.Ган, З.Барановский] // Вісник НТУУ «КПІ». Серія «Гірництво». – 2006. – Вип.13. – С.18–23.
Кравец В.Г. Экспериментальное моделирование суперпозиции взрвных волн при действии смежных зарядов / В.Г.Кравец, П.З.Луговой, А.Л.Ган // Физика и техника высокоэнергетической обработки материалов: Сб. научн. трудов. – 2007. – С.274–281.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Anatolii Leonidovych Han
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).