МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ГРАНІТНИХ БЛОКІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.21.55456Ключові слова:
гранітний блок, тріщиноутворення, гідропоршневий агрегат, поверхні розколуАнотація
Виконано аналіз технологічного процесу розколу гранітних блоків за допомогою портативних гідропоршневих агрегатів, що забезпечують навантаження шпуру двома протилежно спрямованими статичними силами. Перераховано умови, виконання яких підвищує якість розколу гранітних блоків.Посилання
Пат. 57310 на корисну модель, Україна, МПК Е 21 С 37/00. Портативний
гідропоршневий агрегат для спрямованого руйнування монолітних об’єктів / Фоменко О.І.; заявл. 22.06.2010, опубл. 25.02.2011, Бюл. №4.
Бакка М.Т. Видобування прииродного каменю: [навч. посібник для студентів вищ. навч. закл.] / М.Т.Бакка, О.Х.Кузьменко, Л.С.Сачков. – К.: КПІ, ІСДО, 1993. – 352с.
Ткачук К.Н. Методика визначення технологічних параметрів видобутку гранітних блоків невибуховими методами / К.Н.Ткачук, О.І.Фоменко // Сб. науч. трудов НИГРИ. – 2009. – С.112–117.
Ткачук К.К. Разработка эффективных методов добычи гранитных блоков: дис. … докт. техн. наук / Ткачук Константин Константинович. – Кривой Рог, 1995. – 357с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Kostiantyn Nifontovych Tkachuk, I O Fomenko, Kostyantyn Kostyantynovych Tkachuk, O I Fomenko, Tetiana Volodymyrivna Hrebeniuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).