Ефективність застосування бурових верстатів на кар’єрах України
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.21.55457Ключові слова:
кар’єр, гірські породи, спосіб руйнування, міцність гірських порід, буровий верстат, заглибний пневмоударний інструмент, ефективність бурінняАнотація
Наведено результати досліджень ефективності застосування бурових верстатів на кар’єрах України. Встановлено залежності продуктивності буріння свердловин від способу руйнування, типу та параметрів породоруйнівного інструменту і міцності гірських порідПосилання
Катанов Б.А. Современное состояние и перспективы развития бурового оборудования / Б.А.Катанов // Горное оборудование и электромеханика. – 2006. – №12. – С.25–27.
Подэрни Р.Ю. Механическое оборудование карьеров: учеб. для вузов / Р.Ю.Подэрни / М.: МГГУ, 2007. – 680с.
http://www.stroy-life.ru/index.htm/ А.А.Липин, А.С.Танайно, В.В.Тимонин.
Современные погружные ударные машины для бурения скважин. – Строительный портал Stroy-Life. – Институт горного дела СО РАН, г. Новосибирск.
http://www.atlas.copco. Бурові верстати “Atlas Copco” для відкритих гірничих робіт. Сайт компанії “Atlas Copco”. – 2010.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Mykola Ivanovych Serhiienko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).