ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ВИРОБЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРАЦІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2010.19.58691Ключові слова:
інформаційно-аналітичний центр, банк даних, безпека та гігієна праці, управлінське рішенняАнотація
Проаналізовано стан інформаційного забезпечення сфери охорони праці. Обґрунтовано необхідність створення інформаційно-аналітичного центру Національного НДІ промислової безпеки та охорони праці для забезпечення функціонування Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці. Запропоновано схему вироблення управлінського рішення на прикладі розроблення програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в умовах інформаційно-аналітичної підтримки.Посилання
Ткачук С.П., Перлий В.М., Голинько В.И. Информационное
обеспечение системы управления охраной труда. – К.: Основа, 1997. – 264с.
Ткачук С.П., Перлій В.М. На черзі – впровадження ЄАІС “ЕГІДА” //
Охорона праці. – 1997. – №4. – С.36–38.
Ткачук К.Н., Кружилко О.Є., Праховник Н.А. Застосування
інформаційних систем в галузі охорони праці: Науково-методичний посібник. – К.: Експодата, 2004. – 186с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Oleh Yevheniiovych Kruzhylko, Kostiantyn Nyfontovych Tkachuk, Kostyantyn Kostyantynovych Tkachuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).