АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ЗАБРУДНЕННЯ АТМОСФЕРИ ПРОМИСЛОВОГО РАЙОНУ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2015.29.58706Ключові слова:
моніторинг, автоматична система, індекс забруднення атмосфери, прогнозування, речовини, екологічна проблемаАнотація
У статті проаналізовано стан атмосферного повітря у Донецькій області, та розглянуто систему для автоматичного контролю. Приведені розрахункові індекси забруднення атмосфери. Запропоновано використання автоматичної системи моніторингу для більш забруднених промислових районів.Посилання
Методика з оцінки екологічних ризиків при забрудненні навколишнього природного середовища. ГП 34. 02. 876 - 2008 – К.: Державний екологічний інститут, 2008. – 41 c.
Якість атмосферного повітря у Дніпропетровській області – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://eco.dp.gov.ua/
В Днепропетровской области впервые в Украине запустили сайт экологического мониторинга – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.gorod.dp.ua/news/108365
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Марина Олександрівна Канар, Костянтин Костянтинович Ткачук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).