МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ НАДІЙНОСТІ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2008.17.61087Ключові слова:
засоби індивідуального захисту, математична модельАнотація
Запропоновано математичну модель для аналізу показників надійності виробів. Експериментально визначено показники надійності захисного одягу, який застосовує персонал атомних електричних станцій для ремонтно-профілактичних робіт.Посилання
Селіверстов А. Є., Литвиненко Г. Є., Третякова Л. Д. Розробка засобів індивідуального захисту для працівників об’єктів ядерної енергетики // Вісник Національного науково-дослідного інституту охорони праці. – К.: ННДІОП. – 2004. – № 7. – С. 3–5.
Голубеев М. И., Синева Н. А., Чихалов М. С. Анализ современных
материалов для спецодежды // Рабочая одежда. – 2003. – № 1. – С. 8–11.
Кузьмин Ф. И. Задачи обеспечения надежности технических систем. – М.: Радио и связь, 1982. – 175 с.
Князев А. Д. Элементы теории надежности радиоэлектронной
аппаратуры. – М.: МЭИ, 1988. – 114 с.
Третякова Л. Д. Дослідження фізико-механічних характеристик нових полімерних матеріалів для захисного одягу // Проблеми охорони праці в Україні. – К.: ННДІОП. – 2008. – № 14. – С. 59–67.
ГОСТ 9.708. Полимерные материалы. Методы ускоренных испытаний на климатическое старение. – М.: ГКС. – поверхневою густиною 1990. – 80 с.
Кенделл М., Стьюарт А. Теория распределений: Пер. с англ./ Под ред. А. Н. Колмогорова. – М.: Наука, 1966. – 587 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 L.D. Tretiakova, P.S. Bychenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).