ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ В ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ З СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2016.30.66146Ключові слова:
електропривод, синхронний двигун з постійними магнітами, матричний перетворювач частоти, корекція положення ротору.Анотація
Розглядаються особливості використання матричного перетворювача частоти в електроприводі з синхронним двигуном у порівнянні з традиційним мостовим перетворювачем частоти. Оцінюються переваги використання матричного перетворювача частоти при роботі з системою корекції для визначенні точного положення ротору синхронного двигуна.Посилання
Wu R.A permanent magnet motor drive without a shaft sensor[Text]
/ R. Wu, G. Slemon // IEEE Trans. Ind. Applicat., vol. 27, no. 5, pp. 1005-1011, Sept./Oct. 1991.
Jansen P. Transducerless position and velocity estimation in induction and salient AC machines[Text]/ P. Jansen, R. Lorenz // IEEE Trans. Ind. Applicat., vol.31, no. 2, pp. 240-247, March/April 1995.
An HF Signal-Injection Based Observer for a Wide Speed Range
Sensorless PM Motor Drives Including Zero Speed[Text]: European Power Electronics Conf. EPE Toulouse 2003 / [C. Silva and other].
Minimisation of Commutation Delays in Power Converters[Text]: European Power Electronics Conference. EPE Toulouse 2003 / [M. Bland and other].
Matrix converters: a technology review[Text] / P. Wheeler, J. Rodriguez, J. C. Clare, L. Empringham, A. Weinstein. // Industrial Electronics, IEEE Transactions page(s): 276-288 Volume: 49, Issue: 2Apr 2002.
Encoderless Position Control of Induction Machines [Text]: presented at EPE Conference, Graz, Austria, 2001/ [N. Teske and other].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Борис Леонардович Тышевич, Mykola Valeriiovych Orlov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).