ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРООБМІНОМ ГЛЯДАЦЬКОЇ ЗАЛИ КІНОТЕАТРУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2016.30.67630Ключові слова:
мікроклімат, повітрообмін, регулювання швидкості вентилятора, витрата повітряАнотація
У статті розглянуті принципи побудови системи управління вентиляцією в залі для глядачів кінотеатру в залежності від фактичної потреби повітря. В якості критерію оптимальності обрано концентрацію вуглекислого газу СО2 в приміщенні зали, що дозволяє регулювати кількість повітря практично в залежності від числа глядачів. Такий підхід дає можливість зниження енергоспоживання вентиляційною установкою при забезпеченні потрібної нормованої витрати повітря на одну людину.Посилання
ДБН В.2.5-67:2013 Опалення, вентиляція та кондиціонування [Текст]. – К.: Мінрегіон України, 2013. – 141 с.
ДБН В.2.2-12:2005 Будинки і споруди. Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади [Текст]. – К.: Держбуд України, 2005. – 65 с.
Квашнин И.М. К вопросу о нормировании воздухообмена по содержанию СО2 в наружном и внутреннем воздухе [Текст] / И.М. Квашнин, И.И. Гурин // АВОК. – 2008. - № 5. – С. 34 – 41.
Наумов А.Л. СО2: критерий эффективности систем вентиляции [Текст] / А.Л. Наумов, Д.В. Капко // АВОК. – 2015. - № 1. – С. 12 – 21.
Дьяконов В.П. MATLAB и Simulink в электроэнергетике. Справочник [Текст] / В.П. Дьяконов, А.А. Пеньков. – М.: Горячая линия, 2009. – 816 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Віктор Миколайович Пермяков, Олександр Валентинович Чермалих, Іван Ярославович Майданський, Валерія Олександрівна Бровко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).