ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОНСТРУКЦІЇ ЕЛЕМЕНТІВ КОНВЕЄРНИХ РОЛИКІВ ЗА КРИТЕРІЯМИ ДОВГОВІЧНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2016.31.69402Ключові слова:
конвеєрні ролики, роликоопора, навантаження, підшипникАнотація
Метою дослідження є аналітичне обґрунтування параметрів конструкції елементів конвеєрних роликів за критеріями надійності (довговічності) та створення рекомендацій виробникам конвеєрних роликів відносно масогабаритних параметрів комплектуючих роликоопор, що дозволить не тільки збільшити їх ресурс, а й ресурс конвеєра в цілому за рахунок зменшення динамічних навантажень в режимі пуску.Посилання
ГОСТ 22645-77 Название: Конвейеры ленточные. Роликоопоры. Типы и основные размеры.
ГОСТ 22644-77 (СТ СЭВ 1333-78) Конвейеры ленточные. Основные параметры и размеры.
ГОСТ 22646-77 Название: Конвейеры ленточные. Ролики. Типы и основные размеры .
ГОСТ 25722-83 (СТ СЭВ 1331-78) Конвейеры ленточные. Наименования частей.
Машины и оборудование для шахт и рудников [Текст]: справ. / С.Х.Клорикьян,В.В.Старичнев,М.А.Сребный и др. - 7.изд.,репр.,с матриц 5 изд (1994 г.). - М. : [б. и.], 2002. - 471 с.
ГОСТ 7242-81 Подшипники шариковые радиальные однорядные с защитными шайбами. Технические условия.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Оксана Олексіївна Вовк, Стефан Володимирович Зайченко, Наталія Анатоліївна Шевчук, Валерія Олександрівна Клочок
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).