ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО РИЗИКУ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ КАР’ЄРНОГО ТРАНСПОРТУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2008.16.82462Ключові слова:
видобуток залізної руди, кар’єрний транспортАнотація
Визначений і теоретично обґрунтований вплив ризиків на ефективність роботи кар’єрного транспорту в умовах розробки залізорудних родовищ.Посилання
Вітлінський П. І., Верчено П. І. Аналіз моделювання, управління економічними ризиками: Навч.-метод. посібник МОНУ. – К.: КНЕУ, 2000. – 292 с.
Вітлінський В. В., Великоіваненко Г. І. Ризикологія в економіці та
підприємництві: Монографія – К.: КНЕУ, 2004.
Економічна енциклопедія. Т.1 / С. В. Мочерний (відп. ред.) та ін. – К.: Видавничий центр „Академія”, 2000. – 3 Т. – С. 719–720.
Внутрисменные простои технологического автотранспорта на карьере
«Удачный» и пути их снижения / А. А. Зотов, И. В. Зырянов, С. Ф. Пацианский, А. И. Цымбалова // Горный журнал. – 2000. – № 7. – С. 45–48.
Стеханова З. С., Рева В. П., Мороз С. В. Эффективность перевооружения технологического автотранспорта горнорудных предприятий Украины. – Економіка: проблеми теорії та практики: Зб. наук. праць. – Дніпропетровськ: ДНУ. – Вип. 81. – 2001.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 O A Temchenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).