ЗАСТОСУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВІДХОДІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА НОВИХ ЕФЕКТИВНИХ ЦЕМЕНТІВ І НІЗДРЮВАТИХ БЕТОНІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2009.18.83387Ключові слова:
ніздрюватий бетон, цемент, шлак, лужна активаціяАнотація
Розглянуто можливість розширення сировинної бази для виробництваефективних лужних цементів та ніздрюватих бетонів на їх основі шляхом
застосування промислових шлаків різного походження, в тому числі таких, що зазвичай не використовуються для виробництва будівельних матеріалів, та зол теплових електростанцій
Посилання
Кривенко П. В. Лужні цементи: термінологія, класифікація, галузі
застосування / П. В. Кривенко // Будівельні матеріали і конструкції. – 1995. – № 1. – С. 23–24.
Омельчук В. П. Технология конструкционного шлакощелочного ячеистого бетона: автореф. дис. на соискание науч. степени канд. техн. наук: спец. 05.23.05 «Строительные материалы и изделия» / В. П. Омельчук. – К.,1993.– 20 с.
Palomo A. Alkaline activation of OPC-fly ash systems / A. Palomo,
A. Fernández-Jiménez, G.Yu. Kovalchuk // Abstracts of the 24th Conf. “Cement and Concrete Science”. – Coventry: University of Warwick. – 2004.
Перспективи застосування лужних в’яжучих речовин в технології
неавтоклавних ніздрюватих бетонів / П. В. Кривенко, Г. Ю. Ковальчук,
О. Ю. Ковальчук, М. С. Омельченко-Гаркуша // Теория и практика
производства и применения ячеистого бетона в строительстве: Сб. научн. тр. – Днепропетровск. – 2005. – Вып. 2 – С. 107–111.
Krivenko P. V. Alkaline Cements Based on High Volumes of Industrial
Wastes: Application in Cellular Concrete Technology / P. V. Krivenko, G.Yu.
Kovalchuk, O.Yu. Kovalchuk // Proceed. 10th Conf. “Ekologie a nove stavebni hmoty a vyrobky”. – Telc (Czech Republic). – 2006. – Р. 89–93.
Ресурсозберігаючі технології легких бетонів з супутніми продуктами
інших виробництв / Ю. Г. Гасан, В. І. Тарасевич, Г. В. Кучерова, І. О. Азнаурян / Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди: Зб. наук. ст. – № 12. – Рівне: НУВГП, 2005. – 446 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V P Omelchuk, I O Aznaurian, O Yu Kovalchuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).