ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДЕФОРМАЦІЙНОЇ АНІЗОТРОПІЇ ҐРУНТІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.1999.1.84386Ключові слова:
анізотропія ґрунтів, пилувато-глиністі ґрунти, піщані ґрунтиАнотація
Наведено результати польових експериментальних досліджень деформаційної анізотропії від густини ґрунту, показників текучості та глибини. Отримані величини коефіцієнта деформаційної анізотропії дозволяють визначити горизонтальний модуль деформації
Посилання
Бугров А.К., Голубев А.И. Анизотропные грунты и основания
сооружений. - С.-Пб.: Недра, 1993. - 244 с.
Орнатский Н.В. Механика грунтов. - М.: Изд-во Моск. ун-та, І962. -
с.
Писаненко В.П. Зависимость модуля деформацииглинистых грунтов от
анизотропии // Изв. вузов. Строительство и архитектура. - 1976. - №11. -
С . 147-149.
Laad С.С., Foolt R., Ishihara K. Stress deformation and strenght characteristics // Proc. of IX ICSMFE. - Tokyo, 1977. - V. 2. - P. 421- 497.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 S I Tsymbal, L Ch Meulener
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).