ЕФЕКТ ТЕМПЕРАТУРНОЇ ХВИЛІ ВИБУХУ ПРИ ЗАКРІПЛЕННІ ПОРОЖНИНИ КАРСТОВОГО ПРОВАЛУ ЗОЛОШЛАКОВИМИ СУМІШАМИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.1999.1.84874Ключові слова:
вибухові роботи, твердіння золошлакової сумішіАнотація
Визначені термічні напруження, що виникають внаслідок зміни температури золошлакової суміші при вибуху і створюють сприятливі умови для її твердіння
Посилання
Самедов А.М., Варга Б.А., Ашумова Р.Р. Использование шлакозольной смеси для дорожного строительства // Материалы конф. 2-5 июня 1997 г., г. Алушта. - Киев: Укр. дом экон. и науч.-техн. знаний, 1997. - С. 35-39.
Krawiec W., Samedov A., А., Baranovsky Z., Aszumowa R.R. Deformation of non-solid rocks under extremal influence / Podbanske vysoke Tatryhigh Tatras Slovenska Republic geotechnica. Zaklad modernych techologu vystavby zbornik. - 1997. - N28.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 R R Samedova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).