НЕСТАБІЛЬНІСТЬ РОЗМІРІВ ШАРУ ЛАЗЕРНОГО ЗМІЦНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ГІРНИЧИХ МАШИН
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2000.2.86229Ключові слова:
лазерне зміцнення деталей, гірничі машиниАнотація
Наводяться результати кількісного аналізу структури похибки глибини і ширини зони лазерного зміцнення при імпульсному і безперервному опроміненні виробів, що застосовуються в гірських машинах. Числові характеристики похибки отримані розрахунковим шляхом в результаті використання розроблених моделей точності технологічних операцій. Використаний аналітичний метод дозволяє виявити основні джерела нестабільності процесу обробки на етапі проектування операції, передбачити режимні та організаційні заходи щодо їх усунення або скорочення, а також висунути обґрунтовані вимоги до якості використовуваного технологічного обладнання і оснасткиПосилання
Analysis of the error structure of lazer profiling / V.P. Kotlyarov, Yu.V. Konovalenko, V.L. Dubnyuk, A.S. Kozyrev // Surface engineering and applied electrochemistry. - 1996. - N. 1. - Р. 1-6.
Котляров В.П., Лелека С.В.. Зухаир Надаль. Источники нестабильности размерных характеристик операций лазерной обработки // Электронная обработка материалов. - 1999. - № 1. - С. 61-65.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V P Kotliarov, Mykola Ivanovych Serhiienko, Z Nidal, O V Bohdanova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).