ГАРМОНІЗАЦІЯ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ПО ЗАСОБАХ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2000.2.86453Ключові слова:
засоби індивідуального захисту, гармонізація нормативної документаціїАнотація
Показана актуальність проведення гармонізації нормативної документації України та Європейського Співтовариства по засобам індивідуального захисту працівників, а також можливість використання в даному процесі методів системного аналізу. Наведено результати аналізу нормативної документації по засобів індивідуального захисту від падіння з висоти, виконаного за запропонованою структурній схемі гармонізації з побудовою ієрархічного дерева нормативних баз України і ЄС. Дано рекомендації з розробки проектів державних стандартів в області засобів індивідуального захисту працівниківПосилання
Колодин Э., Фаустов С. Как построить систему // Охрана труда и социальное страхование. - 1997. - № 16. - С. 35-40.
Черняк Ю.И. Системный анализ в управлении экономикой. - М.: Экономика, 1975. - 192 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Viktor Danylovych Vorobiov, A M Masiukevych, V B Rurynkevych
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).