ВПЛИВ ДОМІШОК НА ХАРАКТЕР ТЕРМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ КОМПОНЕНТІВ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН ІЗ СУЛЬФІДОВМІСНИМИ РУДАМИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2000.3.87750Ключові слова:
інгібуючі домішки, сульфідовмісні породиАнотація
Наведено результати експериментів по визначенню впливу інгібуючих домішок в складі аміачно-селітрених вибухових речовин на процес екзотермічних реакцій. Виконано експерименти з штучними сумішами нітрату амонію і сульфідосодержащей матриці (пиритом). Показано, що найбільш ефективними інгібіторами, стабілізуючими хімічну реакцію в процесі висадження сульфідовмісних порід зарядами акватолу є СаСО3 і NH4СІПосилання
Галкин В.В., Ветлужских В.П., Павлютенков В.М. Причины разложения и отказов зарядов акватола / Безопасность труда в промышленности. - 1988. - № 10. - С. 47-49.
Маслов В.В., Буланцев Ю.А., Сидоренко А.А. и др. Опыт использования
пористой гранулированной аммиачной селитры на предприятиях, ведущих
взрывные работы / Взрывное дело. - 1991. - № 91/48. - С. 226-230.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Anatolii Arkadiiovych Zheltonozhko, M A Marynets, A S Storchak
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).