СУЧАСНИЙ СТАН ПРАВОВОЇ ОХОРОНИ РОЗРОБОК У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2000.3.88090Ключові слова:
патентне та авторське право, профілактика невиробничого травматизмуАнотація
Відображено стан правової охорони об'єктів промислової власності (винаходів) у сфері охорони життя людей на виробництві та профілактики невиробничого травматизму в Україні 1992-1999 рр. і виконано порівняння з відповідними основними показниками в Росії. Охарактеризовано стан патентозахищенності розробок по ряду основних напрямків забезпечення безпеки життєдіяльності,наведені кількісні показники по таких об'єктах винаходів, як пристрої, способи і речовини
Посилання
Коляго А.В., Рєпін В.М., Лисюк М.О. Стан інформаційного
забезпечення охорони праці та шляхи його поліпшення / В зб. праць ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. з охорони праці “Охорона праці в Україні: стан, проблеми, перспективи". - К.: Основа, 1998. - С. 119-123.
Ткачук К.Н., Лисюк М.О., Рєпін В.М., Максимова Л.І. Класифікація
тематичних напрямківу галузіохорони праці // Охорона праці,1999. - № 11. - С. 33-34.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Mykola Oleksandrovych Lysiuk, Leonid Maksymovych Bazylevych, V Ya Andriienko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).