РОЗРОБЛЕННЯ КРИТЕРІЇВ ВИБОРУ ТЕПЛОЗАХИСНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ СПЕЦОДЯГУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2000.4.90363Ключові слова:
теплозахисний костюм, факторний методАнотація
Розглянуто багатокритеріальна задача на вибір матеріалу теплозахисного костюма на основі факторного методу. Показано шляхи практичної реалізації запропонованого методуПосилання
ГОСТ 12.4.045-87. Костюмы мужские для защиты от повышенных температур. Технические условия.
EN 531:194. Одежда защитная для промышленных рабочих, подвергающихся воздействию тепла.
ISO-11613. Защитная спецодежда для пожаротушения в зданиях и сооружениях.
Рішення про видачу патенту України по заявці №99063594 від 10.06.99р. "Полімерний композиційний матеріал".
Мусина Т.Н. Высокоэффективные теплостойкие и огнезащитные текстильные материалы и изделия на их основе // Проблемы безопасности в чрезвычайных ситуациях. - М.: 1995. - Вып. 3. - С. 71-76.
Азаров С.И., Бабич О.В., Бачинский В.С. Эластичные пленочные материалы для конструирования специальной защитной одежды / Бюлетень пожежної безпеки. - К.: 1999. - Вип. 1. - С. 23.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 S I Azarov, O V Babych
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).