ВПЛИВ КОНІЧНОЇ ФОРМИ ПРОМІЖНОГО ДЕТОНАТОРА НА ЇХ ІНІЦІЮЄ СПОСОБНОСТЬ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2017.32.90695Ключові слова:
проміжні детонатори, детонаційна хвиля, ініціююча здатність, конічна формаАнотація
Досліджено вплив форми проміжних детонаторів на їх ініціюючу здатність. Встановлено, що використання усіченої конусної форми проміжних детонаторів з кутом конусності від 15о до 45о сприяє концентрації детонаційної хвилі уздовж його осі. Це дозволить використовувати в конічних проміжних детонаторах склади на основі аміачної селітри і нітрометану з низькими енергетичними характеристиками. З ціллю забезпечення безпеки такі склади пропонується виготовляти на місцях проведення вибухових робітПосилання
Закусило, Р.В. Засоби ініціювання зарядів вибухових речовин [Текст]: монографія / Р.В. Закусило, В.Г. Кравець, В.В. Коробійчук. – Житомир: ЖДТУ, 2011. – 212 с.
Калякін С.О. Про лінійне ініціювання зарядів вибухових речовин [Текст] / С.О. Калякін, В.С. Прокопенко // Вісник Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. – Кременчуг: КНУ, 2013. – Вип. 1/2013(11).– С.41-46. – (Серия «теоретичні й експериментальні дослідження процесів руйнування гірських порід вибухом»).
Добрынин, И.А. Обоснование параметров промежуточных детонаторов в скважинных зарядах для повышения эффективности дробления горных пород [Текст]: автореф. дис.… к.т.н: 03.06.2010 / Добрынин Иван Александрович; Институт проблем комплексного освоения недр РАН. – М., 2010. – 19 с.
Орлова, Е.Ю. Химия и технология бризантных взрывчатых веществ [Текст] / Ю.Ю. Орлова. – М.: Химия, 1981. – 312 с.
Дубнов, Л.В., Промышленные взрывчатые вещества [Текст]: 3-е изд. / Л.В. Дубнов, Н.С. Бахаревич, А.И. Романов. – М. «Недра», 1988. – 358 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Roman Zakusylo, Vasyl Zakusylo
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).