ЗМІНА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ПОРОДНОГО МАСИВУ ПІД ВПЛИВОМ ПРУЖНИХ ЗБУРЕНЬ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2001.5.90775Ключові слова:
гірський удар, графо-аналітичний методАнотація
Наведено кількісні та енергетичні характеристики гірських ударів у шахтах Сілезського кам’яновугільного басейну. Викладено графо-аналітичний метод енергетичної оцінки гірського удару по тротиловому еквіваленту. Показано залежність динамічного модуля пружності для глин та суглинків від їх консистенціїПосилання
Сейсмическое действие взрыва в горных породах / А.А.Кузьменко,
В.Д.Воробьев, И.И.Денисюк, А.А.Дауетас. — М.: Недра, 1990. — 173 с.
Тимофеева Л.М., Тимофеев М.Р., Гольдштейн В.М. О динамических
воздействиях подвижного состава на устойчивость водонасыщенных оснований тоннельных обделок метрополитенов // Сб. матер. международной конференции «Проблемы и перспективы освоения подземного пространства крупных городов». - Днепропетровск, 1997. — С. 52—56.
Резников О.М., Поздняков В.Д. Упругий динамический модуль слабых
грунтов // В сб. тезисов IV Всесоюзной конференции «Динамика оснований, фундаментови подземных сооружений». — Ленинград, 1985. — С. 262—263.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Oksana Oleksiivna Vovk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).