ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ УЛЬТРАЗВУКОВОГО ЗВАРЮВАННЯ ГНУЧКИХ ПОЛІМЕРНИХ ТРУБ З КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2001.5.91238Ключові слова:
ультразвукове зварювання, нероз'ємні з'єднання, полімерні трубиАнотація
Розглянуто особливості технології отримання нероз'ємних з'єднань гнучких полімерних вентиляційних труб за допомогою ультразвукового зварювання, запропонована математична модель процесу, дані зіставлення міцності швів, отриманих за допомогою інфрачервоної і ультразвукового зварюванняПосилання
Матюха В.В., Зельниченко А.Г. Оптимизация параметров нагрева при
сварке гибких полимерных труб методом вычислительного эксперимента. Сб. науч. тр. / АН УССР - Киев: ИЭС им. Е.О.Патона, 1989. - 71 с.
Зайцев К.И., Мацюк Л.Н. Сварка пластмасс. - М.: Машиностроение,
- 223 с.
Волков С.С., Черняк Б.Я. Сварка пластмасс ультразвуком. - М.:
Химия, 1986. - 256 с.
Тарасенко О.В., Нестеренко Н.П., Потрохов А.В. Научно-технологический комплекс для УЗС полимеров // Электротехническая промышленность. Электросварка. - 1983. - № 1. - С. 19.
Корнаухов В.Г. Связанные задачи термовязкоупругости. - Киев:
Наукова думка, 1982. - 260 с.
Колебания и разогрев вязкоупругого слоя, возбуждаемого
прямоугольным волноводом / В.Г.Корнаухов, В.И.Козлов, И.К.Сенченков, О.П.Червинко // Прикл. механика. - 1986. - 22, № 2. - С. 86-90.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 M P Nesterenko, I K Senchenkov, Z P Luhovyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).