ПІДВИЩЕННЯ БЕЗВІДМОВНОСТІ ЕЛЕКТРОПІДРИВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2007.15.94736Ключові слова:
безвідмовність електропідривання, електродетонаторАнотація
Розглянуто питання підвищення безвідмовності дії електричного способу підривання з викристанням електродетонаторів з ніхромовими містками розжарювання. Виявлено, що при розрахунку загального електричного опору підривної мережі його необхідно збільшити на 24% від номіналуПосилання
Самарский А.А. Теория разностных схем. - М.: Наука, 1977. - 653 с.
Кашуба О.И. О расчете общего элетрического сопротивления элетровзрывной сети системы элетровзрывания // Способы и средства создания безопасных и здоровых условий труда в угольных шахтах. - Макеевка, Донбасс, 1994. - С. 56-60.
Беляев А.Ф. Горение, детонация и работа взрыва конденсированных систем. - М.: Наука, 1968. - 253 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O I Kashuba, L I Skliarov, A L Skliarov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).