ВИБІР РЕЖИМУ ЖИВЛЕННЯ ТЕРМОКОНДУКТОМЕТРИЧНИХ ДАТЧИКІВ В АНАЛІЗАТОРАХ МЕТАНУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2007.15.95049Ключові слова:
аналізатор метану, режим живлення датчиківАнотація
Виконано аналіз різних режимів живлення термокондуктометричних датчиків, що використовуються в стаціонарних аналізаторах метану. Рекомендовано режим живлення зі стабілізацією напруги на робочому елементі датчика, який забезпечує найвищу чутливість і мінімальну нелінійність аналізатораПосилання
Карпов Е.Ф., Рязанов А.В. Автоматизация и контроль дегазационных систем. - М.: Недра, 1983. - 162с.
Павленко В.А. Газоанализаторы. - М.-Л.: Машиностроение, 1965. - 296с.
Карандаев К.Б. Специальные методы электрических измерений. - М.-Л.: Госэнергоиздат, 1963. - 344с.
Голинько В.И., Романенко В.И., Фрундин В.Е. Обоснование мостовой измерительной схемы каталитических газоанализаторов // Сб. науч. тр. - НГУ. - 2003. - №17. - Т.2. - С.352-357.
Котляров А.К. Обоснование режимов работы мостовых измерительных схем термокондуктометрических газоанализаторов метана // Наук. вісник НГУ. - 2006. - №11. - С.62-65.
Карпов Е.Ф., Биренберг И.Э., Басовский Б.И. Автоматическая газовая защита и котроль рудничной атмосферы. - М.: Недра, 1984. - 85с.
Голинько В.И., Котляров А.К. Исследование температурных режимов термоэлементов в мостовых измерительных схемах термокондуктометрических анализаторов метана // Наук. вісник НГУ. - 2006. - №12. - С.55-58.
Голинько В.И., Котляров А.К. Повышение точности контроля содержания метана в дегазационных трубопроводах угольных шахт // Тр. междун. научн.-техн. конф. "Форум гірників". - 2006. - С.142-148.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Vasyl Ivanovych Holinko, Oleksandr Kostiantynovych Kotliarov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).