ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ КОРИСТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2007.15.95732Ключові слова:
комп'ютерна техніка, моніторинг параметрівАнотація
Розглянуто перелік і зміст організаційно-технічних заходів щодо підвищення рівня охорони праці користувачів комп'ютерної техніки і фахівців, що експлуатують автоматизовані системи. Запропоновано систему моніторингу основних параметрів виробничого середовищаПосилання
Скрипка О.В., Перев'язка М.Ф., Єрмак С.І. Проблеми та шляхи вирішення питань безпеки та екології при використанні комп'ютерної техніки // Строительство, материаловедение, машиностроение: Сб. научн. трудов. - Днепропетровск: ПГАСА. - 2005. - Вып.28. - С.189-194.
Будянская Э.Н., Евтушенко Л.Г., Нестеренко С.В. Безопасность жизнедеятельности человека в условиях воздействия электромагнитных полей // Комунальне господарство міст: Наук.-техн. збірник. - К.: Техніка. - Вип. 64. - С.131-135.
Ковтун И.Н., Глыва В.А. Повышение уровня охраны труда за счет непрерывного мориторинга вредных физических факторов // Сварщик. - К.: ГВП "Экотехнология". - 2007. - №1. - С.38-39.
ДСН 3.3.6.037-99. Санітарні норми виробничого шуму, ультразвуку та інфразвуку.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Valentyn Anatoliiovych Hlyva, O H Vilson, I O Aznaurian, I M Kovtun, L O Levchenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).