ЗАПОБІГАННЯ СПАЛАХІВ МЕТАНУ ВІД РУДНИКОВОГО ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ, ЩО НАГРІВАЮТЬСЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2007.15.95797Ключові слова:
вибохозахищеність електроустаткування, спалахи метануАнотація
Наведено результати досліджень по визначенню оптимальних концентрацій метану для випробувань на вибухозахищеність рудникового електроустаткування з елементами, що нагріваються, з метою удосконалення методики таких випробувань і виключення ймовірності спалахів метану в шахтах від зазначеного устаткуванняПосилання
Хитрин Л.Н. Физика горения и взрыва. - М.: Изд. МГУ, 1957. - 452с.
Васильев Ф.П. Лекции по методам решения экстремальных задач. - М.: Изд. МГУ, 1974. - 375с.
Иохельзон З.М. Основные принципы обеспечения взрывозащиты нагревающихся элементов рудничного электрооборудования в зависимости от их способности окислятся // Способы и средства создания безопасных и здоровых условий труда в угольных шахтах: Сб. научн. трудов МакНИИ. - Макеевка-Донбасс: Ротапринт МакНИИ, 1998. - С.214-219.
Сальцевич Л.А. Взрывобезопасность рудничных светильников // Горная электротехника. - М.: Углетехиздат, 1957. - С.439-460.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Zinovii Markovych Iokhelson, O I Kashuba, L I Skliarov, A S Dupak, A Z Zadorozhnyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).