ДОСЛIДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕСОВИХ ҐРУНТІВ, ЩО ЗАЗНАЛИ ТЕХНОГЕННОГО ВПЛИВУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2003.8.96344Ключові слова:
лесові ґрунти, фізико-механічні характеристикиАнотація
Наведено результати досліджень лесових грунтів, відібраних з шурфу, який пройде в підвалі 7-го корпусу НТУУ "КПІ". Визначено фізико-механічні характеристики цих грунтів у природному стані і заіньектованих цементно-силікатними та іншими розчинамиПосилання
Камбефор А. Иньекция грунтов. Принципы и методы. - М.: Энергия,
- 335 с.
Ржаницин Б. А. Химическое закрепление грунтов в строительстве. -
М.: Стройиздат, 1986. - 263 с.
Литвинов И. М Укрепление и уплотнение просадочных грунтов в
жилищном и промышленном строительстве. - К.: Будівельник, 1977.
Корниенко Н. В. Просадочность и строительные классификации
лессовых грунтов некоторых пунктов УССР: Автореф. дис... канд. техн. наук / Киевский ниж.-строит. ин-т. - К., 1967. - 21 с.
Абелев М Ю. Оценка просадочности грунтового массива из
лессовых грунтов // Основания, фундаменты и механика грунтов. - 2001. - № 6. - С. 18-21.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Pavlo Pavlovych Lychov, Anatolii Leonidovych Han, Serhii P Bielykh, Yevhen Anatoliiovych Zahoruiko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).