ПРИКЛАДНА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДУ ГРУПОВОГО УРАХУВАННЯ АРГУМЕНТІВ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ СПОЖИВАННЯ НАФТИ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2017.33.96601Ключові слова:
енергетичний баланс, енергозбереження, енергоефективність, енергетична статистика.Анотація
Розглянуті проблемні питання споживання нафти по Україні. Проаналізовано динаміку споживання нафти та запропоновані методичні рекомендації ходо ефективного використання нафти. Досліджені та зпрогнозовані прогнозні сценарії споживання нафти загалом по всій Україні.Посилання
A.G. Yvahnenko and Y.P. Zaichenko Adoption decisions based on self-organization, M: "Soviet Radio", 1976, 280 p.
I. Kravets and G.Afanasyeva “Research methods of statistical and predictive analysis for autoregressive models”, Scientific Papers: Scientific-methodical journal, Mykolaiv: 2009, Vol. 93.
A.Tatarkyn and V. Yakovlev The economic security of the region: the unity of theory, research methodology and practice, Ekaterinburg: Publisher Ural, 2007, 240 p.
J. Savenko Energy balance: some questions of theory and practice, M.: Energy, 2011, 184 p.
A. Egorov Method of analysis and energy balances of industrial enterprises, St. Petersburg, 2012, 134 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Andrii Romanovych Trachuk, Volodymyr Semenovych Stepashko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).